Skip to main content Skip to search Skip to main navigation
Go to homepage

Yeowww! Stinkies toy with catnip

YEOWWW! Catnip toys put cats into a proper playing fever. Filled with high-quality biological catnip these toys push the cats into top form without compromising them in any way.
The Stinkies are cloth-sardines which are filled with 100% organic catnip. The colors of the sardines vary.

0 of 0 reviews

Average rating of 0 out of 5 stars

Leave a review!

Share your experiences with other customers.


Accessory Items

Skip product gallery

Accessory Items

Yeoww Regenbgen mit Katzenmize Detail Banderole
Yeowww! Rainbow
Catnip filled rainbow
Regular price: €14.15

Yeowww! Catnip
Yeowww! Catnip
Catnip
Regular price: €8.50

Content: 30 g (€28.33 / 100 g)

Different variants available

Yeowww! Kissen mit Katzenminze gelb
Yeowww! Pillows

Average rating of 4 out of 5 stars

YEOWWW! Catnip toys put cats into a proper playing fever. Filled with high-quality biological catnip these toys push the cats into top form without compromising them in any way. The pillows are available in 3 different colors, yellow, blue and pink. The light colors are appealing and invite your cat to play. Furthermore, the filling is 100% biological catnip. In one plastic jug is a mixture of 24 pillows in a mixture of colors.
Regular price: From €5.95

Different variants available

Customers also bought

Skip product gallery
SoftCat - grass - paper bag (17 L)
SoftCat - grass - paper bag (17 L)

Average rating of 4.6 out of 5 stars

Natural Cat Litter with special clumping characteristics - in ecological paper packaging
Variants from €18.50
Regular price: €29.35

Flying Bird Cat Teaser
Flying Bird Cat Teaser

Average rating of 5 out of 5 stars

Cat play fishing rod with rotating natural springs and extra flexible rod. The self-rotating spring provides the cat with an additional stimulus to bounce the flexible carbon fiber rod.
Regular price: €9.99

Cat Dancer Cat Teaser
Cat Dancer Cat Teaser
Cat toy made with spring steel wire and cardboard carton
Regular price: €3.05

Alleinfutter für Katzen - Makrele mit Papaya
Superfood - mackerel - papaya (80 g)

Average rating of 5 out of 5 stars

Grain-free premium complete food for cats with fresh mackerel and papaya, gently steam-cooked in a can.
Regular price: From €1.66

Content: 80 g (€2.07 / 100 g)

Yeowww Stinies grün Detailansicht
Yeowww! Stinkies (green)
Catnip filled green cloth sardine
Regular price: €4.95

Feline PORTA21 Thunfisch Breitling 90g Dose
Feline Whole tuna meat Shirasu (90 g)

Average rating of 4 out of 5 stars

Grain free complementary food with tuna and shirasu for sensible cats
Regular price: From €1.60

Content: 90 g (€1.78 / 100 g)

Yeowww Stinies rot Detailansicht
Yeowww! Stinkies (red)
Catnip filled cloth sardine
Regular price: €4.95

Feline Whole tuna meat w. Surimi (90 g)
Feline Whole tuna meat w. Surimi (90 g)
Grain free complementary food with tuna and Surimi for sensible cats
Regular price: From €1.60

Content: 90 g (€1.78 / 100 g)

PURRfect Leather Bouncer Cat Teaser
PURRfect Leather Bouncer Cat Teaser
Playing rod with fur cluster and leather ribbons for cats
Regular price: €15.95